Česká telekomunikační infrastruktura a.s. (zkráceně CETIN) spravuje a provozuje největší datovou a komunikační síť pokrývající celé území České republiky. Zajišťuje také mezinárodní servis, a to jak pro domácí, tak i pro zahraniční poskytovatele služeb. Své produkty nabízí především různým telekomunikačním operátorům, kteří s jejich pomocí zajišťují služby pro koncové zákazníky.

V současné době hledáme kandidáty na pozici:

Programátor pro provoz sítě

CO BUDETE DĚLAT

  • vyvíjet a spravovat podpůrné aplikace pro xDSL technologii a služby
  • monitorovat technologie a služby vlastními aplikačními nástroji
  • realizovat své nápady a návrhy při vytváření interní nástrojů (aplikace, skripty)
  • úzce spolupracovat s ostatními útvary společnosti na rozvoji xDSL platformy a služeb, např. s oddělením rozvoje a plánování sítí
  • komunikovat s dodavateli

CO POŽADUJEME

  • SŠ/VŠ technického směru (informační technologie)
  • praktickou zkušenost s programovacími jazyky PERL/ Python, HTML, SQL
  • znalost web serveru Apache
  • zkušenost s LINUX nebo UNIX
  • angličtina – běžná komunikace
  • zákaznicky orientovaný přístup a flexibilita
  • komunikativnost a schopnost týmové práce
  • samostatnost pří řešení svěřených úkolů

CO NABÍZÍME

  • poznání, jak fungují nejmodernější technologie datových sítí
  • získání zkušeností s technologií xDSL, optickými a IP sítěmi
  • kvalitní odborné školení i v zahraničí, možnost profesního růstu a osobního rozvoje
  • přátelské a profesionální pracovní prostředí
  • motivující mzdové ohodnocení
  • nadstandardní zaměstnanecké výhody a benefity (např. pružná pracovní doba, homeworking, příspěvek na internet doma, výhodný zaměstnanecký tarif na mobilní volání, 10 GB internet v mobilu, týden dovolené navíc, dny indispozice, široká nabídka kafeterie a další)

Informace o pozici

Místo pracoviště

Olšanská 2681/6, 130 00  Praha-Žižkov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, notebook, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, zdravotní volno/sickday, možnost občasné práce z domova, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

Česká telekomunikační infrastruktura a.s.

Kontakt

Olšanská 2681/6
130 00  Praha-Žižkov
Česká republika