Česká telekomunikační infrastruktura a.s. (zkráceně CETIN) spravuje a provozuje největší datovou a komunikační síť pokrývající celé území České republiky. Zajišťuje také mezinárodní servis, a to jak pro domácí, tak i pro zahraniční poskytovatele služeb. Své produkty nabízí především různým telekomunikačním operátorům, kteří s jejich pomocí zajišťují služby pro koncové zákazníky.

V současné době hledáme kandidáty na pozici:

Specialista účtování služeb

Co Vás čeká

Vyúčtování telekomunikačních služeb s operátory a dalšími poskytovateli :

  • Komunikace a řešení požadavků obchodních partnerů
  • Příprava podkladů pro tvorbu dohadných položek
  • Příprava podkladů k vyúčtování a tvorba daňových dokladů
  • Kontrola přijatých dokladů odběratelů
  • Vyřizování reklamací
  • Připomínkování obchodních smluv a jejich implementace do vyúčtování
  • Spolupráce s obchodním týmem a finančními útvary společnosti
  • Příprava podkladů pro interní a externí audit
  • Speciální reporting

Co od Vás očekáváme my

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Praxe v oboru billingu, financí nebo účetnictví výhodou
  • Dobré logické a analytické myšlení
  • Dobrá znalost práce na PC, aktivní znalost MS Excel
  • Písemná znalost anglického jazyka pro e-mailovou komunikaci
  • Zodpovědnost, schopnost týmové práce, samostatnost, přesnost
  • Přátelská a vyrovnaná osobnost

S čím můžete počítat

  • Tým příjemných profesionálních kolegů, kteří Vám pomůžou se zapracováním
  • Kontakt s nejmodernějšími technologiemi a novými trendy z oblasti telekomunikací
  • Reálnou možnost osobního rozvoje
  • Zajímavé platové ohodnocení
  • Každodenní pestrou a dynamickou práci
  • A k tomu navíc nadstandardní zaměstnanecké výhody a benefity (např. služební mobilní telefon, internet v mobilu, speciální zaměstnanecký tarif na mobilní volání, slevy pro rodinu a přátele, týden dovolené navíc, cafeteria / výběrové benefity

Informace o pozici

Místo pracoviště

Olšanská 2681/6, 130 00  Praha-Žižkov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, notebook, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, kafetérie, zdravotní volno/sickday, možnost občasné práce z domova

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Česká telekomunikační infrastruktura a.s.

Kontakt

Ivana Paterová
Olšanská 2681/6
130 00  Praha-Žižkov
Česká republika