Česká telekomunikační infrastruktura a.s. (zkráceně CETIN) spravuje a provozuje největší datovou a komunikační síť pokrývající celé území České republiky. Zajišťuje také mezinárodní servis, a to jak pro domácí, tak i pro zahraniční poskytovatele služeb. Své produkty nabízí především různým telekomunikačním operátorům, kteří s jejich pomocí zajišťují služby pro koncové zákazníky.

V současné době hledáme kandidáty na pozici:

Specialista technické dokumentace sítě, Ostrava

Náplň práce

  • aktualizace grafických dat liniových telekomunikačních staveb
  • kontrola dokumentací skutečného provedení investičních a provozních staveb
  • zapracovávání dat do grafických a negrafických databází
  • příprava polohopisných a schématických podkladů z digitálních mapových zdrojů
  • spolupráce s externími dodavateli při přejímkách staveb

Požadovaný profil

  • vzdělání VŠ (vhodné i pro absolventy) nebo SŠ s praxí, vhodný obor geodézie
  • uživatelská znalost Microstation, popř. jiných grafických a databázových systémů
  • uživatelská znalost MS Office
  • výhodou orientace v legislativě (stavební zákon, ZoEK)
  • výhodou znalost liniových staveb sítě a zkušenost s jejich dokumentací
  • důslednost, přesnost, pečlivost
  • ochota učit se a profesně rozvíjet

Nabízíme

  • zázemí velké firmy působící na atraktivním trhu telekomunikací
  • zajímavou a zodpovědnou práci v dynamickém prostředí
  • odpovídající mzdové ohodnocení a možnost osobního růstu
  • nadstandardní zaměstnanecké výhody a benefity (např. služební mobilní telefon, internet v mobilu, speciální zaměstnanecký tarif na mobilní volání, slevy pro rodinu a přátele, týden dovolené navíc, cafeteria / výběrové benefity)

Informace o pozici

Místo pracoviště

Jablonského 2091/6, 709 00  Ostrava-Mariánské Hory, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, notebook, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, zdravotní volno/sickday, možnost občasné práce z domova, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Česká telekomunikační infrastruktura a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Olšanská 2681/6
130 00  Praha-Žižkov
Česká republika