Česká telekomunikační infrastruktura a.s. (zkráceně CETIN) spravuje a provozuje největší datovou a komunikační síť pokrývající celé území České republiky. Zajišťuje také mezinárodní servis, a to jak pro domácí, tak i pro zahraniční poskytovatele služeb. Své produkty nabízí především různým telekomunikačním operátorům, kteří s jejich pomocí zajišťují služby pro koncové zákazníky.

V současné době hledáme kandidáty na pozici:

Specialista skenování – DPČ

Co budete dělat

V rámci velkého projektu archivace dokumentů budete zodpovídat za skenování a zatřiďování dokumentů (spisy, mapy, protokoly ….). Hledáme přátelského a nekonfliktního kolegu/ kolegyni do menšího týmu. Pracovní doba ideálně 14:00-18:00.

Napište nám, pokud jste:

  • pečlivý, spolehlivý a zodpovědný
  • umíte se rychle rozhodovat
  • vyhovuje vám práce podle daných postupů a pravidel
  • zvládáte práci na PC
  • máte předchozí zkušenost s prací s dokumenty
  • vítáme předchozí praxi se skenováním dokumentů na větších skenerech
  • znalost programu Kofax je velkou výhodou

Co nabízíme

  • pracoviště Praha 3- Žižkov
  • práci na částečný úvazek
  • přátelský kolektiv
  • stabilní a dlouhodobé pracovní uplatnění
  • možnost naučit se pracovat s nejmodernější skenovací technikou
  • odměna 110 Kč/hod
  • nástup ihned

Informace o pozici

Místo pracoviště

Olšanská 2681/6, 130 00  Praha-Žižkov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Brigáda, od 1. 5. 2018 do 30. 6. 2019

Zadavatel

Česká telekomunikační infrastruktura a.s.

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Kontakt

Olšanská 2681/6
130 00  Praha-Žižkov
Česká republika