Česká telekomunikační infrastruktura a.s. (zkráceně CETIN) spravuje a provozuje největší datovou
a komunikační síť pokrývající celé území České republiky. Zajišťuje také mezinárodní servis, a to
jak pro domácí, tak i pro zahraniční poskytovatele služeb. Své produkty nabízí především různým telekomunikačním operátorům, kteří s jejich pomocí zajišťují služby pro koncové zákazníky.

Hledáme zkušené projektanty s vyhláškou 50, ale JSME PŘIPRAVENI VYŠKOLIT, ZAUČIT A UVÉST DO PRAXE I ZÁJEMCE Z ŘAD ČERSTVÝCH ABSOLVENTŮ.

PROJEKTANT liniových staveb, Praha

Co bude vaším úkolem?

  • tvorba projektové dokumentace pro výstavbu optických i metalických sítí, včetně vnitřních rozvodů
  • příprava podkladů pro veřejnoprávní a soukromoprávní projednání (územní rozhodnutí, územní souhlas, zřízení služebnosti)
  • úzká spolupráce s akvizitory a specialisty pro inženýring

Co požadujeme?

  • osvědčení o odborné způsobilosti v elektrotechnice podle vyhl. 50/1978 Sb., min. § 5
  • výhodou praxe v projektování, zejména pak v oblasti elektro slaboproud
  • výhodou orientace v projektování liniových staveb
  • uživatelskou znalost MS Word, Excel, Outlook
  • výhodou praxe v používání CAD systémů
  • výhodou znalost stavebního práva a zákona o elektronických komunikacích
  • samostatnost, spolehlivost, chuť učit se a odborně se rozvíjet

Co vám nabízíme?

  • zajímavou a zodpovědnou práci s příležitostí učit se nové věci a rozvíjet se
  • práci na plný úvazek (preferujeme), případně jiný způsob spolupráce
  • zaškolení a podporu kolegů
  • účast na velkých projektech optických sítí
  • motivující finanční ohodnocení (fixní mzdu a výkonnostní bonusy)
  • pružnou pracovní dobu, moderní pracovní vybavení (notebook, mobilní telefon, zaměstnanecký tarif)
  • zaměstnanecké benefity jako 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní a životní spoření, vzdělávání, kulturu, zdraví a další

Informace o pozici

Místo pracoviště

Olšanská 2681/6, 130 00  Praha-Žižkov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Mzda

30000-40000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, notebook, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, kafetérie, zdravotní volno/sickday

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Česká telekomunikační infrastruktura a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Olšanská 2681/6
130 00  Praha-Žižkov
Česká republika