Česká telekomunikační infrastruktura a.s. (zkráceně CETIN) spravuje a provozuje největší datovou a komunikační síť pokrývající celé území České republiky. Zajišťuje také mezinárodní servis, a to jak pro domácí, tak i pro zahraniční poskytovatele služeb. Své produkty nabízí především různým telekomunikačním operátorům, kteří s jejich pomocí zajišťují služby pro koncové zákazníky.

V současné době hledáme kandidáty na pozici:

Specialista pro přípravu služeb v telco síti, Plzeň

Popis práce

CETIN disponuje obrovským množstvím telekomunikačních technologií, síťových řešení a systémů, které je nutno obsluhovat, evidovat a aktualizovat.

Tým Příprava služeb, kam hledáme nového kolegu/ kolegyni, je zaměřen na návrh technického řešení realizace širokopásmových a hlasových služeb.

Součástí náplně je přímá komunikace s technikem v terénu. Pro zajištění činnosti je nutná časová flexibilita s nerovnoměrně rozdělenou pracovní dobou včetně soboty, neděle a svátků.

Požadujeme

  • obecnou znalost telekomunikačních sítí (struktura metalické a optické přístupové sítě, obecné principy fungování sítě xDSL, IP, GPON, přenosové a datové technologie v oboru telekomunikací) – praxe výhodou
  • komunikativní osobnost, schopnost týmové práce, samostatnost při rozhodování
  • výborná uživatelská znalost práce na PC
  • angličtina – základní znalost technických pojmů

Nabízíme

  • kontakt s nejmodernějšími technologiemi a novými trendy z oblasti telekomunikací
  • zajímavou a zodpovědnou práci v dynamickém prostředí
  • možnost profesního růstu a osobního rozvoje
  • motivující mzdové ohodnocení
  • nadstandardní zaměstnanecké výhody a benefity (např. služební mobilní telefon, internet v mobilu, speciální zaměstnanecký tarif na mobilní volání, slevy pro rodinu a přátele, týden dovolené navíc, výběrové benefity)

Informace o pozici

Místo pracoviště

Lidická 912/20, 323 00  Plzeň-Severní Předměstí, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, notebook, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, zdravotní volno/sickday, možnost občasné práce z domova, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Česká telekomunikační infrastruktura a.s.

 

Kontakt

Česká telekomunikační infrastruktura a.s.
Olšanská 2681/6
130 00  Praha-Žižkov
Česká republika