Česká telekomunikační infrastruktura a.s. (zkráceně CETIN) spravuje a provozuje největší datovou a komunikační síť pokrývající celé území České republiky. Zajišťuje také mezinárodní služby, a to jak pro domácí, tak i pro zahraniční poskytovatele služeb. Své služby nabízí především různým telekomunikačním operátorům, kteří s jejich pomocí zajišťují služby pro koncové zákazníky.

V současné době hledáme kandidáty na pozici:

In-house lawyer - Real Estate

Koho hledáme

  • vysokoškolské vzdělání v oboru právo v České republice
  • 2 roky právní praxe (preferenčně v advokacii)
  • zkušenost z oblasti nemovitostí, telekomunikací, obchodu výhodou
  • znalost anglického jazyka
  • zájem o in-house právní pozici, dlouhodobou spolupráci a profesní rozvoj v telekomunikacích
  • odpovědnost, samostatnost, schopnost práce v týmu

Co budete dělat

  • právní podpora příslušných útvarů společnosti
  • řešení agendy nemovitostí, příprava smluvní dokumentace, vyjednávání s partnery společnosti
  • příprava právních stanovisek a rozborů

Co nabízíme

  • tým příjemných profesionálních kolegů, který Vám pomůže se zapracováním
  • možnost realizovat se v největší české telekomunikační společnosti
  • reálnou možnost osobního rozvoje
  • zajímavé platové ohodnocení
  • každodenní pestrou a dynamickou práci
  • ...a k tomu navíc nadstandardní zaměstnanecké výhody a benefity (např. služební mobilní telefon, internet v mobilu, speciální zaměstnanecký tarif na mobilní volání, slevy pro rodinu a přátele, týden dovolené navíc, cafeteria / výběrové benefity)

Informace o pozici

Místo pracoviště

Olšanská 2681/6, 130 00  Praha-Žižkov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, notebook, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, kafetérie, zdravotní volno/sickday, možnost občasné práce z domova

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

Česká telekomunikační infrastruktura a.s.

Kontakt

Ivana Paterová
Olšanská 2681/6
130 00  Praha-Žižkov
Česká republika