Česká telekomunikační infrastruktura a.s. (zkráceně CETIN) spravuje a provozuje největší datovou a komunikační síť pokrývající celé území České republiky. Zajišťuje také mezinárodní služby, a to jak pro domácí, tak i pro zahraniční poskytovatele služeb. Své služby nabízí především různým telekomunikačním operátorům, kteří s jejich pomocí zajišťují služby pro koncové zákazníky.

V současné době hledáme kandidáty na pozici:

Technik - specialista zákaznických služeb Plzeňský kraj

Koho hledáme

  • hledáme středoškoláky z oboru elektro slaboproud, telekomunikace, radiokomunikace
  • výhodou znalost sdělovacích technologií v rámci metalických a optických kabelů oboru telekomunikací a koncových zařízení
  • praxe v oboru je výhodou, ale pozice je vhodná i pro absolventy škol
  • vyhláška 50/78 Sb. §5
  • požadujeme znalost práce s PC
  • řidičský průkaz skupiny B
  • upřednostníme aktivní přístup, chuť učit se, zodpovědnost a flexibilitu

Co budete dělat

  • orientace v telekomunikační síti
  • zřizování základních služeb (hlas, internet, TV) na metalické a optické síti včetně předkonfigurovaného koncového zařízení
  • opravy základních služeb (hlas, internet, TV) na metalické a optické síti včetně výměny předkonfigurovaného koncového zařízení
  • základní konfigurace koncových zařízení
  • měření v metalické síti a optické síti
  • zpracování základní dokumentace a předávacích a měřicích protokolů zřizovaných služeb

S čím můžete počítat

  • stabilní firmu se silným finančním zázemím
  • dlouhodobou spolupráce
  • tým příjemných profesionálních kolegů, kteří Vám pomůžou se zapracováním
  • kontakt s nejmodernějšími technologiemi a novými trendy z oblasti telekomunikací
  • reálnou možnost osobního rozvoje
  • férové platové ohodnocení
  • ….a k tomu navíc nadstandardní zaměstnanecké výhody a benefity (např. služební mobilní telefon, internet v mobilu, speciální zaměstnanecký tarif na mobilní volání, slevy pro rodinu a přátele, týden dovolené navíc, cafeteria / výběrové benefity

Informace o pozici

Místo pracoviště

Lidická 912/20, 323 00  Plzeň-Severní Předměstí, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, auto i pro soukromé účely, mobilní telefon, notebook, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, kafetérie, zdravotní volno/sickday, možnost občasné práce z domova

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

Česká telekomunikační infrastruktura a.s.

Kontakt

Ivana Paterová
Olšanská 2681/6
130 00  Praha-Žižkov
Česká republika