Česká telekomunikační infrastruktura a.s. (zkráceně CETIN) spravuje a provozuje největší datovou a komunikační síť pokrývající celé území České republiky. Zajišťuje také mezinárodní servis, a to jak pro domácí, tak i pro zahraniční poskytovatele služeb. Své produkty nabízí především různým telekomunikačním operátorům, kteří s jejich pomocí zajišťují služby pro koncové zákazníky.

V současné době hledáme kandidáty na pozici:

Specialista pro přípravu služeb v telco síti, Plzeň

Popis práce

CETIN disponuje obrovským množstvím telekomunikačních technologií, síťových řešení a systémů, které je nutno obsluhovat, evidovat a aktualizovat.

Tým Příprava služeb, kam hledáme nového kolegu/ kolegyni, je zaměřen na návrh technického řešení realizace širokopásmových a hlasových služeb.

Součástí náplně je přímá komunikace s technikem v terénu. Pro zajištění činnosti je nutná časová flexibilita s nerovnoměrně rozdělenou pracovní dobou včetně soboty, neděle a svátků.

Požadujeme

  • obecnou znalost telekomunikačních sítí (struktura metalické a optické přístupové sítě, obecné principy fungování sítě xDSL, IP, GPON, přenosové a datové technologie v oboru telekomunikací) – praxe výhodou
  • komunikativní osobnost, schopnost týmové práce, samostatnost při rozhodování
  • výbornou uživatelskou znalost práce na PC
  • angličtina – základní znalost technických pojmů

Nabízíme

  • zajímavou a zodpovědnou práci v dynamickém prostředí
  • možnost profesního růstu a osobního rozvoje
  • kontakt s nejmodernějšími technologiemi a novými trendy z oblasti telekomunikací
  • motivující mzdové ohodnocení
  • nadstandardní zaměstnanecké výhody a benefity (např. mobilní telefon, internet v mobilu, speciální zaměstnanecký tarif na mobilní volání, slevy pro rodinu a přátele, příspěvek na internet doma, týden dovolené navíc, výběrové benefity a další)

Informace o pozici

Místo pracoviště

Lidická 912/20, 323 00  Plzeň-Severní Předměstí, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Česká telekomunikační infrastruktura a.s.

 

Kontakt

Česká telekomunikační infrastruktura a.s.
Olšanská 2681/6
130 00  Praha-Žižkov
Česká republika

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti Česká telekomunikační infrastruktura a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Česká telekomunikační infrastruktura a.s., IČO: 04084063, Olšanská 2681/6, Praha, Žižkov, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.