Česká telekomunikační infrastruktura a.s. (zkráceně CETIN) spravuje a provozuje největší datovou a komunikační síť pokrývající celé území České republiky. Zajišťuje také mezinárodní servis, a to jak pro domácí, tak i pro zahraniční poskytovatele služeb. Své produkty nabízí především různým telekomunikačním operátorům, kteří s jejich pomocí zajišťují služby pro koncové zákazníky.

V současné době hledáme kandidáty na pozici:

Junior Account Manager – vhodné pro absolventy

Koho hledáme?

Do našeho týmu, který se zabývá obchodem v mezinárodním telekomunikačním prostředí, v současné chvíli hledáme novou posilu na pozici Junior Account Manager s anglickým jazykem.

Náš nový kolega by měl mít pozitivní vztah k telekomunikacím, příjemné vystupování, orientaci na výsledek a dobrou znalost anglického jazyka. Práce je vhodná i pro absolventy VŠ (technického nebo ekonomického směru).

Co bude náplní Vaší práce?

  • Pravidelná komunikace se svěřenými zahraničními klienty
  • Vyřizování objednávek a příprava nabídek ohledně našich telco služeb
  • Nemine Vás ani pravidelná příprava reportů a spolupráce s technickými a finančními odděleními naší společnosti

Co Vám nabízíme?

  • zajímavou a zodpovědnou práci v týmu profíků, kteří Vám pomohou se zaučením
  • bezva kolektiv plný fajn lidí
  • zázemí velké firmy působící na atraktivním trhu telekomunikací
  • kontakt s klienty z celého světa
  • motivující mzdové ohodnocení a možnost osobního růstu
  • nadstandardní zaměstnanecké výhody a benefity (týden dovolené navíc, 18 000 benefitních bodů na rok, stravenky, pracovní notebook, telefon a zaměstnanecký tarif, aj.)

Informace o pozici

Místo pracoviště

Olšanská 2681/6, 130 00  Praha-Žižkov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

Česká telekomunikační infrastruktura a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

 

Kontakt

Česká telekomunikační infrastruktura a.s.
Jozef Jančík

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti Česká telekomunikační infrastruktura a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Česká telekomunikační infrastruktura a.s., IČO: 04084063, Olšanská 2681/6, Praha, Žižkov, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.