Česká telekomunikační infrastruktura a.s. (zkráceně CETIN) spravuje a provozuje největší datovou a komunikační síť pokrývající celé území České republiky. Zajišťuje také mezinárodní služby, a to jak pro domácí, tak i pro zahraniční poskytovatele služeb. Své služby nabízí především různým telekomunikačním operátorům, kteří s jejich pomocí zajišťují služby pro koncové zákazníky.

V současné době hledáme kandidáty na pozici:

Specialista zákaznických služeb – Ústí nad Orlicí

Co budete dělat

  • zřizování základních služeb (hlas, internet, TV) na metalické a optické síti včetně předkonfigurovaného koncového zařízení
  • opravy základních služeb (hlas, internet, TV) na metalické a optické síti včetně výměny předkonfigurovaného koncového zařízení
  • základní konfigurace koncových zařízení
  • pokročilé měření v metalické síti a optické síti
  • zřizování a údržba služeb pronajatých okruhů
  • zřizování a údržba služeb symetrických datových přípojek
  • zpracování základní dokumentace a předávacích a měřicích protokolů zřizovaných služeb

Koho hledáme

  • hledáme středoškoláky z oboru elektro slaboproud, telekomunikace, radiokomunikace
  • očekáváme znalost sdělovacích technologií v rámci metalických a optických kabelů oboru telekomunikací a koncových zařízení
  • praxe v oboru je výhodou, ale pozice je vhodná i pro absolventy škol
  • vyhláška 50/78 Sb. §5
  • požadujeme znalost práce s PC
  • řidičský průkaz skupiny B
  • upřednostníme aktivní přístup, chuť učit se, zodpovědnost a flexibilitu

Co můžeme nabídnout

  • Perspektivní zaměstnání pro významnou telekomunikační společnost
  • Práce v menším kolektivu profesionálů, kteří Vám pomohou se zapracováním
  • Kontakt s nejmodernějšími technologiemi
  • Reálnou možnost osobního rozvoje
  • Férové platové ohodnocení
  • Každodenní pestrou a dynamickou práci
  • …A k tomu navíc nadstandardní zaměstnanecké výhody a benefity (např. služební mobilní telefon, internet v mobilu, speciální zaměstnanecký tarif na mobilní volání, slevy pro rodinu a přátele, týden dovolené navíc, cafeteria / výběrové benefity
  • práce na hlavní pracovní poměr (preferujeme) případně možné i jiné formy spolupráce

Informace o pozici

Místo pracoviště

1382, 562 01  Ústí nad Orlicí-Ústí nad Orlicí, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (pokročilá)

Zadavatel

Česká telekomunikační infrastruktura a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Ivana Paterová
Olšanská 2681/6
130 00  Praha-Žižkov
Česká republika

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti Česká telekomunikační infrastruktura a.s..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Česká telekomunikační infrastruktura a.s., IČO: 04084063, Olšanská 2681/6, Praha, Žižkov, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.